دوربین IP

دوربین های تحت شبکه عمدتا دارای کیفیت نسبی بالاتر تصویر به نوع     cvi

می باشند و بسیار تخصصی تر و حرفه ای تر عمل می کنند که اغلب هزینه های بیش تری نیز دارند. برخی از تکنولوژی های پیشرفته (هوش مصنوعی) که در دوربین های تحت شبکه موجود است از جمله تشخیص چهره، تشخیص گم شدن اشیاء، تشخیص تغیر سکانس و      انتقال تصویر در دوربین مدار بسته IP تحت شبکه در بستر شبکه با تجهیزاتی که وظیفه برقراری ارتباط بین کاربران شبکه رو دارند (سوییچ ها و روترها) انجام می شود.

انواع دوربین شبکه

زاویه لنز دوربین مدار بسته   IP  دو نوع می باشد که این دسته بندی شامل نوع ثابت و متغیر آن می باشد از این رو می توانید بسته به نیاز خود این انتخاب را داشته باشید.

کیفیت رزولوشن ۰.۳ تا حتی ۲۹ مگاپیکسل در دسترس هستند و اغلب افراد با توجه به اهمیت کنترل و نظارت های خود از این موضوع بهره مند می شوند.

در واقع این دستگاه همانند یک سرور عمل می نماید، تصاویر برداشت شده را دریافت می نماید و یا این که ضبط  می کند و در نهایت انتقال می دهد که البته بسته به حالت ها و استفاده های مختلف دارای هارد دیسک نیز می باشد که از یک ترابایت به بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

– بدون نیاز به کابل کشی برق با فناوری POE برق و تصویر تنها با همان کابل شبکه منتقل می شوند، البته برای این کار به دستگاهی نیاز دارید که از این فناوری پشتیبانی می کند یا اینکه باید سوییچ POE ساپورت تهیه نمایید در غیر اینصورت نیاز به کابل برق خواهید داشت تا برق را به دوربین از منبع تغذیه برساند چیزی در حدود ۱۲ ولت نیاز می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به محصول فوق و همچنین خرید محصول می توانید با کارشناس فنی شرکت تجاری بازرگانی کیمیا ارتباط تماس حاصل فرمایید