دوربین آنالوگ

ممکن است شما نیز مانند بسیاری از افراد با دوربین مداربسته آنالوگ شرکت کیمیا ارتباط آشنایی نداشته باشید و در هنگام خرید دوربین مداربسته این سوال برای شما پیش آید که دوربین مداربسته آنالوگ چیست و چه کاربردی دارد. دوربین های مدار بسته آنالوگ اولین نسل از دوربین های مداربسته هستند و به نوعی قدیمی ترین نوع دوربین های مداربسته به شمار می روند. دوربین مداربسته آنالوگ، نوعی وسیله الکترونیکی است که با استفاده از حسگرهای الکترونیکی که در این دستگاه تعبیه شده است، تصاویر را دریافت می کند و آنها را به سیگنال های الکترونیکی تبدیل می نماید. روند کار به این صورت است که آنالوگ دریافتی در دوربین به وسیله حسگرها به یک تقویت کننده ارسال می شود و به خروجی ارسال می شود.

همانگونه که می بینید این نوع دوربین ها، سیستم بسیار ساده ای دارند. این نوع دوربین ها  تصاویر دریافتی را با فرمت baseband  به دستگاه ضبط کننده دیجیتال می فرستند. برای این کار از یک کابل کواکسیال یا UDP استفاده می شود.  این تصاویر را می توانید بر روی هارددیسک ذخیره کنید تا بعدها نیز برای شما قابل دسترسی باشد. خروجی دوربین مداربسته آنالوگ، را می توانید در تلویزیون ببینید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به محصول فوق و همچنین خرید محصول می توانید با کارشناس فنی شرکت تجاری بازرگانی کیمیا ارتباط تماس حاصل فرمایید